Polowanie w Polsce

Polowania w Polsce

Polska to kraj znany w szerokim świecie z bogatych tradycji łowieckich, zwłaszcza dotyczące polowania indywidualnego! Wiele można się nauczyć od polskich podprowadzających w tej dziedzinie!!

Organizowane są również polowania zbiorowe, na 12-15 myśliwych, jak również mieszane, rano indywidualne, od południa z naganką. Polskie przyjęcie, zarówno w łowisku, jak i na kwaterze, w leśniczówce czy w hotelu jest gorące i szczere, kuchnia znakomita.

Polscy myśliwi uwielbiają dzielić ich pasje z gośćmi zza granicy. Na wiosnę, zanim zboża wyrosną utrudniając widoczność, polowanie na rogacze sarny jest prawdziwą przyjemnością.

Polowanie zaczyna się o wschodzie słońca, o tej porze roku wcześnie bardzo już około 4 rano myśliwy z podprowadzającym są na ambonie. Wieczorne wyjście kończy się czasem o 22 wieczorem, zwłaszcza jeżeli zdarzy się dodatkowo wyjście na dzika przy pełni księżyca wiec snu jest niewiele.

Dobry okres na duże trofea, to ruja, pod koniec lipca, początek sierpnia. We wrześniu polowanie na kuropatwy przyciąga amatorów pracy z psami, jak również rykowisko jeleni jest wspaniałą okazja do obserwacji i selekcji trofeum (naśladowanie odgłosu ryczącego byka to specjalność wielu z naszych myśliwych) Na początku października zaczynają się polowania zbiorowe.

Niektórzy uważają ze najlepiej przyjechać na początku sezonu, póki jest jeszcze w łowisku dużo zwierzyny. Wprawdzie widoczność wtedy jest słaba, (dużo liści), jak również obecność dzika w lesie jest związana ze zbiorem plonów kukurydzy, co następuje to często dopiero w listopadzie. Śnieg i wspaniale widoki dzików biegnących przez zaśnieżony las, zostają na długo w pamięci myśliwych. Polowanie zaczyna się o świcie, 7 do 12 miotów mogą być wzięte w ciągu dnia. Krotka przerwa przewidziana jest w południe na ciepły posiłek w lesie przy ognisku.

Polowania zbiorowe kończą się w połowie stycznia, ale można jeszcze polować indywidualnie do końca lutego na jelenie byki i dziki. Ciekawe jest również polowanie na zwierzynę beztrofeową (łanie jelenia, sarny) podchod jest równie ciekawy jak przy polowaniu na rogacze, a opłaty za odstrzał dużo niższe.

Tylko miesiąc marzec nie pozwala myśliwym w Polsce na polowanie na grubego zwierza, czas wtedy pomyśleć o wyprawie na inny kontynent...

Więcej informacji/oferty skontaktuj się z Markiem
tel: +48 608 773 500
e-mail: info@huntadventure.pl

Napisz do nas

Kontakt


Mail. info@huntadventure.pl
Mob. +48 798 820 007
Facebook. #huntadventurepl

Hunt Adventure
Łowiecka 2a
58-573 Piechowice
Poland

Hunting office, Hunt organisation, hunting in Poland, driven-hunt, hunting area, roebuck, redstag, wildboar, Poland, Pheasant, Hunting, Hunting In Poland, Hunting, hunting season, Deer, Mufflons, Pheasant hunting, Senegal hunting, Big Hunt Game, Small Game, jagt i polen, bukkejagt, Hjortejagt, Kronhjort Jagt, in 2014, Dådyrhjort, Europæiske Bison, Driv Jagter, Fugle, Aktuelle tilbud, Priser, Big Game Hunt, Hunt Gallery, Jagd in Polen, Jäger, Jagdbáro, Jagd, Hirsch, Rehbock, Wildschwein, Trophäle, Gehorn, Fasan, Reb-huhn, Wildgans, Wildente, Hase, Jagdbuero, Jaeger, Trophaele, Caccia Polonia, cacciatoro, agenzia di caccia, caccia, Chevreuil, Chasse en battue, capriola, cervo, cinghiale, trofea, Daim, fagiano, pernice, oca, Cerfs, anitra, lepre, Club Hunt Adventure da Caccia, jager, jagtbiuro, jagtklub, jagt, räbuk, hjort, vildsvib, trofa, gevir, fasan, agerhone, gas, and, hare, Jagtklubben Hunt Adventure

2008 - 2019 © Jagt i Polen med Hunt Adventure